Scris de Magic pe 5 January, 2009 în Personal / 1 comments

A cam trecut sărbătorile cu tot alaiul lor. Gata cu însemnările scurte şi cu tot neamul lor de filmuleţe de pe diferite situri şi posturi care nu-şi au rostul. E timp să mă pun pe treabă. Şi sunt hotărât să fac asta.

Zilele astea m-am hotărât să renunţ la blog. Aşa câte puţin să-l uit.

Dar nu pot. E timpul să mai câştig din vizitatorii care i-am pierdut, să muncesc pentru fiecare afişare în plus, să scriu bine şi corect. Vreau să mai lucrez la design-ul blogului, să-i mai fac eu câteva elemente care de mult m-i le-am propus dar nu am reuşit. NU zic că am timp berechet să mă apuc, dar voi încerca.

La câte refaceri mai am de făcut şi câte portofolii şi câte medii de ridicat.. vaileu. O trece şi semestrul ăsta şi totul ă să fie mai bine..

Tags : , , ,

Related Posts

1 comentarii

Comments
Jan 6, 2009
12:02 am
#1 alcool :

ma gg asta vreau:>::*:*:*

[Reply]

Lasa un comentariu:

Articolul anterior:
«
Articolul următor:
»
Cloude designed by Webdesign In conjunction with Free MMORPG Games , CD Rates , Fat Burning Furnace Trial.